Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:18:00
331928
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 10 groszy, 1840 MW, Warszawa, odmiana bez kropek na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1182, Plage 106

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 148

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  20 zł
5)  16 zł