Polska, trojak, 1767 G

Polska, trojak, 1767 G

Polska, trojak, 1767 G

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:16:20
331950
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1767 G, Warszawa, GROSSVS na rewersie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Igera WA.67.1.a, Parchimowicz SAP 8.b, Plage 158, Plage-miedź 219

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 163

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  44 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  36 zł