Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:13:40
331920
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety sasko-polskie, ort, 1754 EC, Lipsk, wąskie popiersie z owalnym, żeberkowanym przekrojem naramiennika zbroi
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: piękna, kolorowa patyna
Literatura: Anuszczyk 54A.3.h, Kahnt 687 var. b

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 316

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  250 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  210 zł
10)  200 zł
11)  195 zł
12)  190 zł
13)  185 zł