Polska, ort, 1754

Polska, ort, 1754

Polska, ort, 1754

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:13:20
331938
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1754, Lipsk, wąskie popiersie z owalnym, żeberkowanym przekrojem naramiennika zbroi i odcięciem rękawa, twarz króla szczupła
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Anuszczyk 54C.2.c, Kahnt 687 var. b, Kop. 2111, Merseb. 1779, Schön 20

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 41
Ilość odsłon: 883

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  680 zł
6)  660 zł
7)  640 zł
8)  600 zł
9)  450 zł
10)  440 zł
11)  410 zł
12)  400 zł
13)  390 zł
14)  250 zł