Polska, ort, 1619

Polska, ort, 1619

Polska, ort, 1619

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:08:00
331753
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1619, Gdańsk, data przebita z 1618, kolorowa patyna, moneta wybita uszkodzonym stemplem
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Shatalin GD19c-2 (R1)

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 356

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 100 zł
4)  920 zł
5)  760 zł
6)  740 zł
7)  680 zł
8)  640 zł
9)  600 zł
10)  400 zł
11)  380 zł