Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 20:55:20
331657
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kazdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.6 mm, 0.63 g, lekko gięty, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 299

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  125 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  70 zł
7)  60 zł