Śląsk, kwartnik, ok. 1301–1312

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 20:54:00
331970
Opis: Śląsk - Księstwo Fürstenberskie - Henryk, Bernard i Bolko II (1301–1326), kwartnik, ok. 1301–1312, Lwówek (?), Aw: Tarcza, na której śląski Orzeł, + IVVEN…BOL, Rw: Hełm w lewo, z pióropuszem złożonym z sześciu piór, + GA…CU…S
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.7 mm, 1.64 g, patyna, moneta dwukrotnie wybita
Literatura: Fbg. 332, FbgCDS 692h, Frynas S.Fur.2-5.1, Kop. 5784 (R5)

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 370

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 300 zł
4)  960 zł
5)  940 zł
6)  900 zł