Francja, denar, 923–936

Francja, denar, 923–936

Francja, denar, 923–936

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 20:51:40
331619
Opis: Francja - Rudolf I Burgundzki (923–936), denar, 923–936, Chartres, Aw: W otoku +GRATIA D-I REX, w polu RLFSO w formie monogramu, Rw: Krzyż, wokoło +CARTIS CIVITAS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 21.4 mm, 1.38 g, patyna

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 373

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  320 zł
4)  320 zł
5)  260 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  175 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  150 zł
12)  140 zł
13)  130 zł
14)  120 zł
15)  110 zł
16)  105 zł
17)  95 zł