Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 243–244

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 20:50:20
331845
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gordian III (238–244), antoninian, 243–244, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Securitas stojąca w lewo, nogi skrzyżowane, trzymająca berło oraz opierająca się o kolumnę, SECVRIT PERP
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.13 g, miejscowa patyna, minimalne defekty obrzeża
Literatura: C. 327, RIC 151

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 313

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  65 zł