Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 241–243
Zakończenie: 21-10-2021 20:50:00
331847
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Gordian III (238–244), antoninian, 241–243, Rzym, Aw: Głowa cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Siedzący w lewo Apollo, trzymający gałązkę i opierający się o lirę, P M TR P IIII COS II PP |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 4.46 g, ciemna patyna, pęknięcie krążka przed twarzą cesarza |
Literatura: | C. 250, RIC 88 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 186