Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 241–243
Cena wylicytowana: 145 zł
331846
Opis: |
Cesarstwo Rzymskie - Gordian III (238–244), antoninian, 241–243, Rzym, Aw: Popiersie władcy w koronie radialnej w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Laetitia stojąca w lewo, trzymająca wieniec i kotwicę, LAETITIA AVG N |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 4.63 g, subtelna patyna |
C. 121, RIC 86 |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 164
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 130 zł
4) 120 zł
5) 85 zł
6) 75 zł
min |