Cesarstwo Rzymskie, denar, 128–136

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 20:46:20
331933
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Sabina (żona Hadriana) (117–138), denar, 128–136, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, SABINA AVGVSTA HADRIANI AVG P P; Rw: Concordia siedząca na tronie w lewo trzyma paterę, CONCORDIA AVG
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.62 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 398

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 357

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł