Polska, 1.000 złotych, 1945

Polska, 1.000 złotych, 1945

Polska, 1.000 złotych, 1945

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 20:28:00
331926
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 1.000 złotych, 1945, seria zastępcza Dh, numeracja 5017631
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: złamania, miejscowo nieświeży papier, szczególnie przy marginesach,banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1150 (R6), Miłczak 120b

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 345

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  600 zł
7)  520 zł
8)  470 zł
9)  450 zł
10)  350 zł
11)  330 zł
12)  320 zł
13)  180 zł
14)  170 zł
15)  160 zł
16)  155 zł
17)  150 zł