Polska, 500 złotych, 1944

Polska, 500 złotych, 1944

Polska, 500 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 20:27:40
331925
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 500 złotych, 1944, w klauzuli "OBOWIĄZKOWE", seria BC, numeracja 097901
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie, kilka ugięć, ale papier sztywny, rzadki, banknot po konserwacji. przycięty górny margines o 2 mm
Literatura: Lucow 1143 (R5), Miłczak 119a

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 239

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  350 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  240 zł
9)  220 zł
10)  175 zł
11)  165 zł
12)  155 zł
13)  150 zł