Polska, 20 marek polskich, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 20:06:00
331922
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 20 marek polskich, 9.12.1916, "Generał", seria A, numeracja 5878320
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: liczne złamania, nieświeży papier, banknot po mocnej konserwacji
Literatura: Lucow 296 (R3), Miłczak 14, Ros. 454

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 139

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  26 zł
4)  24 zł