wydawnictwa polskie, Czesław Miłczak - Banknoty polskie i wzory, tomy 1 i 2

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 20:02:20
331734
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Miłczak - Banknoty polskie i wzory, tomy 1 i 2, Tom 1: od insurekcji kościuszkowskiej do Generalnej Guberni 1939-1941; Tom 2: od rządu lubelskiego 1944 do współczesnych banknotów, a także Ober Ost, W. M. Gdańsk, Getto Łódzkie i bony towarowe PRL, bardzo bogata w ilustracje i informacje dwutomowa praca katalogująca polskie banknoty
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 496 + 592 strony w obu woluminach formatu A5 w twardej oprawie, jest to - obok kolekcji Lucow - najpełniejsze zebranie materiałów i informacji na temat polskiego pieniądza papierowego

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 303

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  760 zł
4)  660 zł
5)  620 zł
6)  450 zł
7)  430 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  240 zł