Polska, Osiemsetlecie parafii św. Floriana w Krakowie, 1984

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 22:03:20
323476
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Osiemsetlecie parafii św. Floriana w Krakowie, 1984, Aw: Fasada kościoła św. Floriana, wyżej obłoki na których Oko Opatrzności, z lewej św Florian, z prawej Jan Paweł II, niżej 800 LECIE / KOLEGIATY / I PARAFII / ŚW•FLORIANA / W KRAKOWIE / 1184 1984, Rw: Relikwiarz dłoni, z boków moneta i bulla papieska, CAS • II D • P • - LVCIVS PP / III, na obrzeżu punca W.KORSKI, medal projektu Witolda Korskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 97.1 mm, 230.14 g
Literatura: Nestorowicz 480

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 136

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  50 zł
6)  48 zł