Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:38:20
330688
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Shatalin BD22-103

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 855

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 050 zł
4)  660 zł
5)  620 zł
6)  560 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  230 zł
11)  210 zł
12)  195 zł
13)  180 zł
14)  170 zł
15)  165 zł
16)  160 zł
17)  155 zł
18)  150 zł