Polska, brakteat, I ćw. XIV w.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:28:00
331091
Opis: Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, I ćw. XIV w., Krzyż kawalerski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.2 mm, 0.26 g, zgięcie kołnierza
Literatura: BRP Przyłęk 6

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 435

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  340 zł
4)  270 zł
5)  195 zł
6)  190 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  90 zł