Polska, I Pielgrzymka do Polski, 1979

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 22:00:40
323479
Opis: Polska - XX w., I Pielgrzymka do Polski, 1979, Kontur Polski w którym głowa Jana Pawła II w lewo, niżej JAN PAWEŁ II / W POLSCE / CZERWIEC 1979 R
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 136.5 x 154.3 mm, 937.2 g
Literatura: Grabowski 1565, Nestorowicz 148

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 80

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł