Polska, IV Pielgrzymka do Ojczyzny, 1991

Rozpoczęcie: 20-09-2021 18:00
Zakończenie: 30-09-2021 21:57:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:57:20
325974
Opis: Polska - III RP po 1989, IV Pielgrzymka do Ojczyzny, 1991, Aw: Popiersie papieża w lewo, BOGU DZIĘKUJCIE - DUCHA NIE GAŚCIE, Rw: CZWARTA / PIELGRZYMKA / JANA PAWŁA II / DO OJCZYZNY / 1-9 / CZERWCA / 1991
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 50.3 mm, 63.55 g
Literatura: Nestorowicz 798

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 54