Polska, I pielgrzymka do Polski, 1979

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:56:40
325376
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), I pielgrzymka do Polski, 1979, Warszawa, Aw: Głowa papieża w prawo • JOHANNES • PAULUS • II - 2-10•VI•1979, Rw: Pomnik Oświęcimski, niżej OŚWIĘCIM, na dole AUSCHWITZ / BIRKENAU, z boków P.C. i .JJ, medal projektu Jerzego Jarnuszkiewicza
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone, 35.1 mm, 23.22 g, drobne ryski, medal w niebieskim pudełku NBP
Literatura: MMP 79/40 (tam w srebrze), Nestorowicz 127, Paszkowycz 34/79 (tam w srebrze)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 120

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł