Węgry, medal na pamiątkę pielgrzymki na Węgry, 1991

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:53:00
325299
Opis: Węgry, medal na pamiątkę pielgrzymki na Węgry, 1991, Aw: Popiersie błogosławiącego papieża w lewo, Rw: Kontur Węgier, na nim krzyż, II. JÁNOS PÁL PÁPA LÁTOGATÁSA HAZÁNKBAN + 1991. AUG. 16-20. +
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 42.8 mm, 26.07 g
Literatura: Grabowski 0773–0775 (tam srebrzony, brązowy i miedziany)

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 97

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  18 zł