Węgry, talar, 1783 B

Węgry, talar, 1783 B

Węgry, talar, 1783 B

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:50:40
331043
Opis: Węgry - Józef II (1765–1790), talar, 1783 B, Kremnica
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.03 g, patyna
Literatura: Davenport 1168, Herinek 148, Huszár 1869

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 289

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  720 zł
4)  450 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  300 zł
8)  280 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  240 zł