Szwecja, klipa - 1 öre

Szwecja, klipa - 1 öre

Szwecja, klipa - 1 öre

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:50:00
330734
Opis: Szwecja - Gustaw II Adolf (1611–1632), klipa - 1 öre
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: miedź, 28.9 x 25.8 mm, 27.43 g, uszkodzony stempel rewersu
Literatura: SM 112 (?)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 124

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  30 zł