Niemcy, 5 marek, 1930 A

Niemcy, 5 marek, 1930 A

Niemcy, 5 marek, 1930 A

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:46:20
330903
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 5 marek, 1930 A, Berlin, balon Graf Zeppelin Weltflug 1929
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: plamista patyna, piękna moneta w pudełku PCGS 301926.64/41314328 z oceną MS64
Literatura: AKS 66, Jaeger 343

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 247

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  740 zł
4)  740 zł
5)  700 zł
6)  600 zł