Niemcy, talar, 1625

Niemcy, talar, 1625

Niemcy, talar, 1625

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:40:40
330891
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian I (elektor) (1598–1651), talar, 1625, Monachium, Aw: Tarcza herbowa, po bokach data, wokoło legenda, Rw: Madonna z Dzieciątkiem, legenda CLYPEVS OMNIBVS IN TESPERANTIBVS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 30.20 g, patyna, ładnie zachowany talar
Literatura: Davenport 6069, Hahn 106a, Wittelsbach 885

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 240

1)  2 400 zł