Meksyk, 1 peso, 1903 Mo-AM

Meksyk, 1 peso, 1903 Mo-AM

Meksyk, 1 peso, 1903 Mo-AM

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:40:20
331042
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 1 peso, 1903 Mo-AM, Meksyk
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 902.7, 26.96 g, czyszczone, patyna
Literatura: KM 409.2

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 160

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł