Śląsk, 3 krajcary kiperowe, 1622

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:27:20
330864
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski (1602–1639), 3 krajcary kiperowe, 1622, Legnica, znak mennicy na awersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: E.-M. 115 (R1), F.u.S.

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 231

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  130 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł