Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1587

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:23:00
330817
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Fryderyk von Ansbach (1578–1603), grosz, 1587, Królewiec
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Neumann 58, Slg. Marienburg 1284, Schrötter 1292, Voss. 1438

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 277

1)  1 150 zł
2)  1 150 zł
3)  1 050 zł
4)  900 zł
5)  840 zł
6)  700 zł
7)  560 zł
8)  470 zł
9)  460 zł
10)  450 zł
11)  440 zł
12)  430 zł
13)  420 zł