Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:13:20
330996
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1 gulden, 1923, Utrecht
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: AKS 14, Jaeger D.7, CNG 516, Parchimowicz 61.a

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 192

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł
9)  230 zł
10)  200 zł
11)  190 zł
12)  185 zł