Polska, 1 złoty, 1924

Polska, 1 złoty, 1924

Polska, 1 złoty, 1924

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:12:00
330674
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 1 złoty, 1924, Paryż, popiersie kobiety z kłosami, róg i pochodnia na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz 107a

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 214

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  250 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  105 zł