Polska, szóstak, 1764

Polska, szóstak, 1764

Polska, szóstak, 1764

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:03:20
330922
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - miasto Gdańsk, szóstak, 1764, Gdańsk, litery R E CE (Rudolfa Ernsta Ceckermann’a)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 435, Plage 502, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 284

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł