Polska, grosz, 1793 MV

Polska, grosz, 1793 MV

Polska, grosz, 1793 MV

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 21:01:40
330918
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1793 MV, Warszawa, korona wysoko nad monogramem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Plage 137, Plage-miedź 190, Parchimowicz SAP 5.E1

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 142

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  40 zł
5)  32 zł