Polska, grosz, 1765 VG

Polska, grosz, 1765 VG

Polska, grosz, 1765 VG

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:59:00
330914
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1765 VG, Kraków, inicjały VG poniżej monogramu królewskiego z interpunkcją w formie kropek
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 2183, Plage 40, Plage-miedź 44, Parchimowicz SAP 3.a

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 94

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł
4)  28 zł