Polska, trojak miedziany, 1794 MV

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:58:40
330911
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak miedziany, 1794 MV, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Iger WA.94.1.a, Plage 206, Plage-miedź 290, Parchimowicz SAP 8.E

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 249

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  38 zł