Polska, 6 groszy miedziane, 1794

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:57:40
330910
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, 6 groszy miedziane, 1794, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Plage 207 Parchimowicz SAP 17.a

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 165

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  145 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  65 zł