Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:49:40
330701
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR, data przebita z 1623 roku
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna, złotawa patyna
Literatura: Shatalin GD24a-20, Parchimowicz Orty 1624/2

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 564

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  940 zł
4)  660 zł
5)  500 zł
6)  380 zł
7)  360 zł
8)  310 zł
9)  290 zł
10)  250 zł
11)  230 zł
12)  210 zł