Polska, szóstak, 1624

Polska, szóstak, 1624

Polska, szóstak, 1624

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:42:00
330905
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1624, Kraków, arabska cyfra 2 w dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1259, Kopicki (ZIIIW) 917

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 152

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  44 zł
4)  32 zł
5)  30 zł