Polska, grosz, 1581

Polska, grosz, 1581

Polska, grosz, 1581

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:36:40
330794
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Ryga, grosz, 1581, Ryga, bez herbu Batorych pod popiersiem, z herbami Rzeczypospolitej na rewersie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: K.-G. 2.3, Kop. 8081 (R3), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 269

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  680 zł
4)  500 zł
5)  410 zł
6)  380 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  240 zł