Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:36:20
330793
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1585, Wilno, bez herbu Lis na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.85.1.b (R), Ivanauskas 4SB52-22 (R), Kop. 3374 (R1)

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 367

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  370 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  240 zł
7)  220 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  185 zł
11)  180 zł