Czechosłowacja, żeton pamiątkowy, 1929

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:32:00
331108
Opis: Czechosłowacja, żeton pamiątkowy, 1929, Praga, Aw: Krzyż, VENCIEZL*IVVS, Rw: Czeski Lew z herbem Słowacji na piersi, u dołu sygnatura SEINOST, + PRAGA + … 929 • 1929
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.5 mm, 1.41 g, medal wybity na pamiątkę tysięcznej rocznicy męczeńskiej śmierci św. Wacława i chrystianizacji Czech

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 177

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  75 zł
4)  26 zł
5)  22 zł