XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w.
Cena wylicytowana: 270 zł
331100
| Opis: |
XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w., Gotycka litera A zwieńczona klinem |
| Stan zachowania: |
III/II, Very Fine / Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, 17.9 mm, 0.21 g, pęknięcie kołnierza i wału, wał lekko spłaszczony |
Str. 27, Wieleń 63 |
Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 181
1) 270 zł
2) 260 zł
3) 250 zł
4) 90 zł
| min |