XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XII–XIV w.

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:29:00
331094
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XII–XIV w., Sześciopromienna gwiazda, niżej półksiężyc
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.0 mm, 0.25 g
Literatura: BRP Lubomia 64, BRP Przyłęk 50, Kop. 304c

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 132

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  250 zł
5)  150 zł
6)  135 zł