XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:28:40
331105
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, II poł. XIII w., Przewiązana lilia z pręcikami, o bocznych liściach wysokich i słabo widocznych liściach dolnych
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.3 mm, 0.37 g, rozwarstwienie
Literatura: BRP Lubomia 61, BRP Przyłęk 37, Kop. 311y

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 191

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  115 zł
6)  90 zł