Węgry, denar
Węgry, denar
Cena wylicytowana: 85 zł
330770
Opis: |
Węgry - Władysław IV (1272–1290), denar, Aw: Dwie głowy vis a vis pod arkadami, na środku wieża, u góry po jej bokach gwiazdki, Rw: Smok w lewo |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 11.5 mm, 0.37 g, miejscowa patyna |
Frynas H.20.27, Huszár 390 |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 146
1) 85 zł
2) 80 zł
3) 70 zł
4) 65 zł
5) 40 zł
6) 36 zł
min |