Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:16:00
330752
Opis: Węgry - Stefan II (1116–1131), denar, Aw: Trzy równoległe belki z krzyżem, litery S pomiędzy belkami, Rw: W kółku krzyżyk z klinami w kątach
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 10.6 mm, 0.30 g, ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Frynas H.10.3, Huszár 47

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 165

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  105 zł
5)  105 zł
6)  70 zł
7)  65 zł