Śląsk, Brakteat zredukowany, IV ćw. XIII w.

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:14:40
331104
Opis: Śląsk - nieokreślone księstwo, Brakteat zredukowany, IV ćw. XIII w., Głowa orła w lewo, z długim, zagiętym do dołu dziobem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.9 mm, 0.30 g
Literatura: BRP Lubomia 27, BRP Przyłęk 25, Fbg 834, FbgCDS 213, Kop. 7048bd, Saurma-Jeltsch V/251

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 225

1)  420 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  350 zł
6)  330 zł
7)  290 zł
8)  200 zł
9)  190 zł
10)  180 zł