Śląsk, brakteat, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:14:00
331095
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat, II poł. XIII w., Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.0 mm, 0.29 g
Literatura: BRP Kroczyce 6, BRP Lubomia 26, BRP Przyłęk 63, Fbg 660, Kop. 311t

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 438

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  200 zł
6)  180 zł
7)  155 zł
8)  125 zł
9)  115 zł
10)  105 zł
11)  95 zł