Cesarstwo Rzymskie, denar, 112-114

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:08:40
330930
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 112-114, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P COS VI P P; Rw: Aquila między dwoma sztandarami legionowymi, S P Q R OPTIMO PRINCIPI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.28 g, patyna
Literatura: RIC 294, C. 577

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 245

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  200 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł